SERTİFİKALI TOHUMLUK

ÜRETİCİSİ & YETİŞTİRİCİSİ

C T O EKİN TARIM ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Vizyonumuz: Bölgemiz çiftçisinin gelirinin artışına katkıda bulunarak kırsal alanın refah seviyesini arttırmak, böylece kalite ve güvenilirliğimizi pekiştirerek saygın firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz: Tarımsal işletmelerin ihtiyaç duyduğu kaliteli tohumluk üretimini gerçekleştirerek, tarımsal ürünlerin verimliliğini ve kalitesini arttırarak öncelikle bölge daha sonra ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

CTO EKİN TARIM, vizyon ve misyonu çerçevesinde üreticinin temel girdisi olan tohumluğun, ürünün verim ve kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle seçilen tohumluğun iyi tohumluk kriterlerini taşıyor olması için öncelikle sertifikalı olmalıdır. Böylece üretim sürecinde karşılaşılak olası sorunlara karşı bir üstünlük sağlayacağından, doğru tohumluk seçiminin nedenli önemli olduğunun bilincindeyiz. Üreticilerimizin bulunduğu ekolojik ve iklimsel koşullar dahilinde, üretim periyodu boyunca, sorunsuz bir şekilde, en yüksek verim ve kalitede ürün elde etmeleri için, TRAKYA TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ tarafından geliştirilen ve ülkemiz iklim kuşağına en iyi şekilde uyum sağlayan yabancı orjinli tohumluk çeşitlerini, TAHIL TOHUMLUĞU ÜRETİCİSİ YETKİLİ KURULUŞU olarak, T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI'nın belirlemiş olduğu yöntem ve standartlara uygun olarak ŞİRKETİMİZCE SERTİFİKALI TOHUMLUK ÜRETİMİ gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca tohumluk dışındaki diğer tarımsal girdilerin kalite ve kantitesi, uygulama zamanı ve yöntemi, yetiştirilen ürünün verim ve kalitesine doğrudan ve dolaylı yönden etkilediği bilimsel bir doğruluktur. Yukarıdaki bilgiler ışığında CTO EKİN TARIM olarak başta tohumluk ve diğer tarımsal girdilerin temini ve teknik desteği ile iklim koşullarına bağlı olarak, birim alandan en yüksek verim ve kalitede ürün alarak pazarlama sürecinde de sorun yaşamadan mevcut şartlar dahilinde en iyi kazancı sağlamak için, ihtiyaç duyulan kaliteli girdi teminini ve üretimdeki bilgi ve tecrübelerimiz ile üreticilerimizin her zaman yanında olacağımızı belirtmekten gurur duyarız.

Sizden biri olmamız en büyük gücümüzdür.